Informacje o nas

Informacje o naszej fundacji
Bajkowa Fabryka Nadziei
1pro22221211

gwiazda

Fundacja "Bajkowa Fabryka Nadziei"
ul. Antoniukowska 15B/43, 
15-740 Białystok
KRS: 0000352023

e-mail: fundacja@bajkowa.eu
e-mail: zarzad_fundacji@bajkowa.eu
e-mail: wolontariat@bajkowa.eu

Co zamierzamy, czyli jaka jest przyszłość?

Naszym priorytet jest wytrwałe realizowanie celów jakie sobie stawiamy w ramach fundacji. Takie cele stawiamy sobie tak naprawdę każdego dnia, aby móc odnaleźć najwłaściwsze drogi pomocy ciężko chorym dzieciom. My pragniemy dawać im nadzieję, więc sami musimy pokazać, że nigdy jej nie tracimy i staramy się wytrwale walczyć z różnymi przeciwnościami, które stają na drodze każdego człowieka.

Ogromnym wyzwaniem jakie sobie stawiamy jest uświadomienie ludziom, którzy często żyją we własnym, jakby odizolowanym świecie, że warto zobaczyć co dzieje się wokół nich, aby mogli dostrzec, że mogą podarować komuś ogromne szczęście. Bo czasem wystarczy tylko mały gest, który czyni cuda.

Bajkowa Fabryka Nadziei jest bardzo młodą fundacją, ale możemy już cieszyć się wieloma ważnymi doświadczeniami. Spotkaliśmy się z przychylnością i serdecznością wielu ludzi, dzięki którym mogliśmy zorganizować dużo pięknych akcji. Dzięki nim mogliśmy podarować naszym podopiecznym niezapomniane chwile szczęścia i radości.

A co dalej? Mamy mnóstwo nowych pomysłów i zapału do działania. Cały czas tworzymy nowe projekty, aby dzieci, które znalazły się na oddziałach onkologicznych z powodu ciężkiej choroby miały również okazję poznać smak beztroskiego dzieciństwa, którego okrutny los chce je pozbawić.

 yt1

O nasNasze projektyJak pomócPrzyjacieleNasi darczyńcyGaleriaKontakt

Projekt i realizacja strony www Adnet Polska