1pro22221211

gwiazda

Fundacja "Bajkowa Fabryka Nadziei"
ul. Antoniukowska 15B/43, 
15-740 Białystok
KRS: 0000352023

e-mail: fundacja@bajkowa.eu
e-mail: zarzad_fundacji@bajkowa.eu
e-mail: wolontariat@bajkowa.eu

Bajkowa Gwiazda Nadziei

gwiazda-home
Każdy z nas marzył kiedyś o gwiazdce z nieba. Chciałbym ją mieć na własność. Marzenia... wydawało by się niemożliwe do osiągnięcia... ale nie dla Bajkowych Wolontariuszy!

Od 12.08.2014 Fundacja "Bajkowa Fabryka Nadziei" dzięki Kingdom of Universe została właścicielem prawdziwej GWIAZDY Z NIEBA - Alpha Herculis (HD 156014) nazwana została Bajkową Gwiazdą Nadziei. 

Tak to naprawdę jest możliwe!

Gwiazda została podarowana przez Kingdom of Universe, projekt stworzony przez Polaka, Mariusza Białka - trzecią osobę na świecie, która w prawny sposób otrzymała prawo własności ciał niebieskich. 

Gwiazda będzie razem z nami dawała siłę i nadzieję do walki z chorobą! Kiedy będzie smutno i źle zawsze można spojrzeć w niebo i zobaczyć Bajkową Gwiazdę Nadziei, która właśnie świeci dla Dzieci! 

To niesamowite i niezwykłe. Bajkowa Gwiazda Nadziei będzie nam zawsze towarzyszyć podczas każdej Bajkowej akcji. Chcemy mówić o tym, a nawet.... Pokazywać! Tak dokładnie otrzymaliśmy również prawdziwy teleskop, aby móc oglądać najwspanialsze obiekty na niebie! Aby pokazywać Dzieciom, że właśnie tam świeci gwiazda która daje siłę i nadzieję do walki! 

Dla Bajkowych wolontariuszy nie ma rzeczy niemożliwych. Sięgamy gwiazd, aby podarować to co najpiękniejsze. Każdy uśmiech Dziecka jest wart takiego "skoku" 

Dziękujemy dla Pana Mariusza Białka/ Kingdom of Universe za podarowanie nam dodatkowej motywacji i wsparcia do walki z chorobą, za wspaniałą gwiazdę która świeci i teleskop - abyśmy mogli podziwiać to co najpiękniejsze. DZIĘKUJEMY!

A teraz... Spójrz w niebo! Właśnie tam świeci dla CIEBIE Bajkowa Gwiazda Nadziei... 

Rzeczy niemożliwe nie istnieją! Walcz i sięgaj gwiazd!

 yt1

O nasNasze projektyJak pomócPrzyjacieleNasi darczyńcyGaleriaKontakt

Projekt i realizacja strony www Adnet Polska