1pro22221211

gwiazda

Fundacja "Bajkowa Fabryka Nadziei"
ul. Antoniukowska 15B/43, 
15-740 Białystok
KRS: 0000352023

e-mail: fundacja@bajkowa.eu
e-mail: zarzad_fundacji@bajkowa.eu
e-mail: wolontariat@bajkowa.eu

Monsterowa Sesja Oliwki

monster-title

Oliwkę spotkaliśmy na Oddziale Onkologicznym w miniony poniedziałek podczas zajęć fotograficznych. Opowiadała nam o Monsterowych Lalkach i o swoim marzeniu - sesja Monsterowa. Nie ma innej opcji działamy. 

Niedziela. Oliwka zupełnie nie wiedziała co się dzieje. A tutaj nagle Pani wizażystka prosi Naszą Gwiazdę na profesjonalne krzesło i zaczyna malować... a potem to już profesjonalny modeling Oliwki! 

Specjalnie do Naszej Monsterowej gwiazdy przyjechali goście: Tamara Arciuch, Filip Bobek, Bartek Kasprzykowski, Piotr Zelt i Agnieszka Sienkiewicz. Chcieli z nią porozmawiać, zrobić profesjonalne zdjęcie i dać jej siłę i nadzieję jak nasi bajkowi wolontariusze i się udało! ;)

Kiedy Oliwka myślała, że to już koniec bajkowego dnia w innej części Białegostoku czekała na nią kolejna niespodzianka! Spotkanie z Dodą! Łał! Oliwka była w MEGA szoku, ale uściski z Dodą, i rozmowa dała jej kolejną dawkę pozytywnych emocji. 

Dzień zakończył się pysznymi czekoladowymi lodami... Mamy nadzieję, że się Oliwce podobało. I że ma ogromnego powera, aby walczyć!

Dziękujemy za zaangażowanie Ewelince i Ani. Dziewczyny jesteście Bajkowe! 

P.S To początek Bajkowych Sesji --->> wkrótce kolejna Bajkowa gwiazda :)

 yt1

O nasNasze projektyJak pomócPrzyjacieleNasi darczyńcyGaleriaKontakt

Projekt i realizacja strony www Adnet Polska